نمایندگی مجازفروش وتعمیرپکیج شوفاژدیواری ایساتیس

پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس مدل نیواستار

پکیج شوفاژ دیواری برند ایساتیس در مدل نیواستار با ظرفیت 26000 و 30000 با تک مبدل گرمایشی، مجهز به محفظه احتراق بسته بوده و در دسته پکیج های Room Sealed دسته بندی می گردد.

پکیج ایساتیس

مزایای پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس

تجهیز این دستگاه به فن این توانایی را به آن می دهد که تخلیه محفظه احتراق از گازهای حاصل از احتراق به وسیله نیروی فن انجام پذیرد که سبب ارتقای تکنولوژی و ایمنی دستگاه می شود. علاوه بر این، وجود دریچه تامین هوای تازه امکان استفاده از دو دودکش مجزا (Twin Pipe Systems) یکی جهت خروج دود و دیگری جهت تامین هوای تازه را نیز میسر می سازد.

پکیج ایساتیس

پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس دارای سیستم عیب یاب الکترونیک، سیستم ضدیخ زدگی، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب در مدار گرمایش و مجهز به شیر گاز Sit Sigma 845 بوده که توانایی مدولاسیون بسیار دقیق شعله را داراست و این قابلیت سبب گردیده مدیریت مصرف انرژی در محصول فوق به صورت ویژه ای انجام گیرد.

پکیج دیواری ایساتیس علاوه بر تامین اب گرم مصرفی در منازل و مجتمع های مسکونی، اب گرم مورد نیاز برای شوفاژها را در فصل زمستان فراهم می آورد. استفاده از پکیج دیواری ایساتیس نسبت به آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژخانه مرکزی مزایای بسیار دارد.

پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نمی باشد. روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژخانه مرکزی بسیار کم صداتر بوده و از همه مهم تر راندمان حرارتی آن در مقایسه با سیستم شوفاژخانه مرکزی بسیار بالاتر است.

از دیگر مزایای استفاده از پکیج دیواری در مقایسه با آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژخانه مرکزی اشغال فضای بسیار کم است.

پکیج

مشخصات پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس

ظرفیت پکیج گرمایشی با توجه به شرایط آب و هوایی، نوع ساختمان و عایق بندی آن مشخص می گردد. پکیج های با ظرفیت 24000 برای فضاهای تا متراژ 120 مترمربع، پکیج های با ظرفیت 28000 برای فضاهای تا متراژ 180 مترمربع و مدل دارای ظرفیت 36000 برای فضای متراژ 250 مترمربع مناسب است.

پکیج دیواری ایساتیس دارای طراحی زیبا، کارکردی هوشمندانه و مقرون به صرفه است. به طوری که توجه بسیاری از مصرف کنندگان و انبوه سازان را به خود جلب نموده است.

پکیج

معایب پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس

اگر پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس دارید و از این پکیج در منزل یا مجتمع خود استفاده می کنید حتما شاهد مشکلات کوچکی مثل جرم گرفتن مبدل، خراب شدن تنظیمات شیر گاز و اختلال عملکرد پمپ دستگاه مواجه شوید.

همچنین می توانید اگر به تاریخچه، مزایا و معایب پکیج ها علاقه دارید پیشنهاد ما این است که حتما مقاله پکیج چیست را هم بخوانید.

جرم گرفتن مبدل ثانویه:

مبدل ثانویه که با نام مبدل صفحه ای هم معروف است؛ تنها در پکیج های دو مبدله یافت موجود هستندد، مبدل ها با گردش آب موجود در شوفاژ به گرم شدن آب کمک می کنند، از مشکلاتی که به دنبال جرم و رسوب گرفتن این مبدل به وجود می آیند می توان به عدم گرم شدن آب مصرفی و خارج شدن آب با فشار بسیار کم اشاره کرد، درصورت مشاهده این مشکلات یکی از دلایل آن می تواند جرم گرفتن این مبدل باشد.

مشکلات پمپ:

پمپ که بی شک از اصلی ترین قطعه در پکیج ها است و در قسمت بلوک برگشت پکیج قرار دارد، در دو حالت زمستانه و تابستانه پکیج عملکرد متفاوتی دارد، اگراین پمپ دچار مشکل شود آب در مدار گرمایش دستگاه به چرخش درنمی آید و نیز پمپ گیرپاژ می شود.

از دسترس خارج شدن تنظیمات شیر گاز:

برای تنظیم فشار و قطع و وصل کردن جریان گاز ورودی به پکیج و نیز تنظیم حداقل و حداکثر احتراق، هر دستگاه پکیج دارای شیر گاز است، هنگام نصب و راه اندازی پکیج این شیر تنظیم می شود.

پکیج دیواری ایساتیس

2 محصول وجود دارد

شما می توانید در این قسمت اطلاعات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف پکیج گرمایشی دیواری ایساتیس را مشاهده نموده و مقایسه و خرید نمایید. پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس در مدل نیو استار با ظرفیت 26000 و 30000 با تک مبدل گرمایشی، مجهز به محفظه احتراق بسته بوده و در زمره پکیج های ROOM SEALED دسته بندی می گردد. تجهیز این دستگاه به فن این توانایی را به دستگاه می دهد که تخلیه محفظه احتراق از گازهای حاصل از احتراق به وسیله نیروی فن انجام پذیرد که سبب ارتقاء تکنولوژی و ایمنی دستگاه می گردد.همچنین وجود دریچه تامین هوای تازه امکان استفاده از دو دودکش مجزا (TWIN PIPE SYSTEMS) یکی جهت خروج دود و دیگری جهت تامین هوای تازه را نیز میسر ساخته است.. پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس دارای ، سیستم عیب یاب الکترونیک، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش، مجهز به شیر گاز SIT مدل 845 SIGMA می باشد که توانایی مدولاسیون بسیار دقیق شعله را داراست و این قابلیت سبب گردیده مدیریت مصرف انرژی در این محصول به صورت ویژه ای انجام شود.

پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل ، آب گرم مورد نیاز برای شو فاژ ها را در زمستان فراهم می کند. استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست . روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.ظرفیت پکیج گرمایشی با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایقبندی مشخص می شود، پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 36000 برای فضای 250 متر مربع مناسب می باشد. طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی می باشد.


0 تومان